Urniki plesnih tečajev v Novem mestu

Hip Hop

HH otroci 1 (tekmovalci)

Prijavnica

torek

četrtek

Hip Hop Otroci 2

Prijavnica

torek

petek

HH Otroci 2 (1x ted. mlajši)

Prijavnica

HH Otroci 2 – starejši (1x ted. v pon.)

Prijavnica

HH Otroci 2 – mlajši (1x ted. v čet.)

Prijavnica

HH Mladinci 1 (tekmovalci)

Prijavnica

torek

četrtek

HH Mladinci 1 (mlajši)

Prijavnica

torek

četrtek

Hip Hop Mladinci 2

Prijavnica

sreda

petek

HH Člani 1 (tekmovalci)

Prijavnica

torek

četrtek

Hip Hop Člani 2

Prijavnica

sreda

petek

HH Mame 1 (tekmovalci)

Prijavnica

ponedeljek

sreda

Hip Hop Mame 2

Prijavnica

ponedeljek

Hip Hop Mame 3 začetna

Prijavnica

sreda

Jazz in Show dance

Jazz Otroci 1

Prijavnica

ponedeljek

sreda

Jazz Otroci 2

Prijavnica

torek

Jazz mladinci in člani začetna

Prijavnica

Jazz mladinci 1

Prijavnica

ponedeljek

četrtek

Jazz člani 1

Prijavnica

ponedeljek

četrtek

Jazz Ladies

Prijavnica

ponedeljek

HH Pop (ponedeljek)

Prijavnica

ponedeljek

HH Pop (četrtek)

Prijavnica

četrtek

POP – Jazz program

Prijavnica

torek

Plesni vrtec (ponedeljek)

Prijavnica

ponedeljek

Plesni vrtec (četrtek)

Prijavnica

četrtek

Break dance

Začetna

Prijavnica

ponedeljek

Nadaljevalna

Prijavnica

ponedeljek

Družabni in športni plesi

Začetni tečaj – Četrtek

Prijavnica

Začetni tečaj – Nedelja

Tečaj je že zapolnjen!

Prijavnica

Začetni tečaj – Četrtek (ŠD Leona Štuklja)

Prijavnica

Nadaljevalni tečaj

Prijavnica

Nadaljevalni tečaj 2

Prijavnica

Nadaljevalni tečaj 3

Prijavnica

Poklicani

Prijavnica

Športni plesi
Prijavnica
No classes scheduled

Ples ob drogu

Ples ob drogu začetni tečaj

Prijavnica

Ples ob drogu nadaljevalni 2x ted.

Prijavnica

Ples ob drogu nadaljevalni mešani tečaj

Prijavnica

Urniki plesnih tečajev v Črnomlju

Hip Hop Otroci

HH Otroci 1 (nadaljevalna) ČRNOMELJ

Prijavnica

ponedeljek

četrtek

HH Otroci 2 (začetna) ČRNOMELJ

Prijavnica

Hip Hop Mladinci

HH Mladinci 1 (nadaljevalna) ČRNOMELJ

Prijavnica

ponedeljek

četrtek

HH Mladinci 2 (začetna) ČRNOMELJ

Prijavnica

Hip Hop Mame

Prijavnica

ponedeljek

četrtek

Pop – Hip Hop program (1.-2r.)

Prijavnica

petek

Plesni vrtec Črnomelj

Prijavnica

Jazz Mladinci in Člani začetna ČRNOMELJ

Prijavnica

Začetni tečaj

Prijavnica

Nadaljevalni tečaj

Prijavnica

Nadaljevalni tečaj 2

Prijavnica

Plesi v paru za otroke Črnomelj

Prijavnica

Urniki plesnih tečajev v Trebnjem

Plesni vrtec v vrtcu Mavrica

Prijavnica

petek

Hip Hop (1.-3r.) Trebnje

Prijavnica

Hip Hop (4.-6r.) Trebnje

Prijavnica

Hip Hop (7.-9r.) Trebnje

Prijavnica

Urniki plesnih tečajev v Dolenjskih Toplicah

Hip Hop Otroci Dolenjske Toplice

Prijavnica

Hip Hop Mladinci Dolenjske Toplice

Prijavnica

Urniki plesnih tečajev v Žužemberku

Hip Hop Otroci Žužemberk

Prijavnica

Hip Hop Mame Žužemberk

Prijavnica

Urniki plesnih tečajev v Šmarjeti

Hip Hop (1.-3r.) OŠ Šmarjeta

Prijavnica

Urniki in prijavnice po enotah vrtcev

sreda 15:15-16:00 lokacija: vrtec Pedenjped NM (Šegova ulica 22)
Prijavnica
torek 15:15-16:00 lokacija: vrtec Rdeča Kapica (Šegova ulica 5)
Prijavnica
ponedeljek 15:15-16:00 lokacija: vrtec Sapramiška (Ulica Slavka Gruma 63)
Prijavnica
sreda 15:30-16:15 lokacija: vrtec Metka (Kettejev drevored 5)
Prijavnica
ponedeljek 15:15-16:00 lokacija: vrtec Videk (Kočevarjeva ulica 42)
Prijavnica
četrtek 15:15-16:00 lokacija: vrtec Ostržek (Ulica Danila Bučarja 2)
Prijavnica

Enota Kekec

ponedeljek 15:15-16:00 lokacija: vrtec Kekec (Smrečnikova ulica 16)
Prijavnica

Enota Najdihojca

četrtek 15:15-16:00 lokacija: vrtec Najdihojca (Mali Slatnik 7)
Prijavnica

Enota Mavrica

petek 16:15-17:00 lokacija: stavba bivša Africa I.nadstropje plesna dvorana (Obrtniška ul. 43)
Prijavnica

Enota Mokronožci

ponedeljek 14:30-15:15 lokacija: vrtec Mokronožci-Mokronog (Kolonija 2)
Prijavnica

Enota Sonček

torek 15:15-16:00 lokacija: vrtec Sonček – Šmarjeta (Šmarjeta 1)
Prijavnica

Enota Radovednež

torek 17:00-17:45 lokacija: vrtec Radovednež-Škocjan (Škocjan 51)
Prijavnica

Enota Petrov vrtec

petek 15:30-16:15 lokacija: Petrov vrtec (Šempeter 26)
Prijavnica

Enota Stopiče

torek 15:00-15:45 lokacija: vrtec Stopiče (Stopiče 37)
Prijavnica

Enota Cepetavček

torek 17:30-18:15 lokacija: vrtec Cepetavček-Mirna Peč (Postaja 1)
Prijavnica

Enota Brusnice

sreda 14:20-15:05 lokacija: vrtec Brusnice (Velike Brusnice 101)
Prijavnica

Enota Gumbek

torek 16:15-17:00 lokacija: KKC Dol. Toplice (Sokolski trg 4)
Prijavnica

Enota Sonček-ŽBK

sreda 14:30-15:15 lokacija: vrtec Sonček-Žužemberk (Jurčičeva 41)
Prijavnica

Enota Medo-Dvor

sreda 15:30-16:15 lokacija: vrtec Medo-Dvor (Dvor 23d)
Prijavnica

Enota Metlika

ponedeljek 15:15-16:00 lokacija: vrtec Metlika (Župančičeva cesta 1)
Prijavnica

Enota Črnomelj

ponedeljek 15:15-16:00 lokacija: plesna dvorana v Črnomlju (Kolodvorska 53)
Prijavnica

 

*OPOMBE:

pri urnikih so možne manjše spremembe
otroci1, mladinci1, mladinci2, člani 1 in člani 2 imajo obvezen program 2x tedensko za tekmovanja
jazz program je možen 2x tedensko, če bo interes
plesni vrtec in pop program lahko obiskuješ samo ponedeljek ali samo četrtek
BREZPLAČNI TEČAJI samo za vse NOVE ČLANE!

STAROSTNE SKUPINE ZA LETO 2021:

Plesni vrtec: (otroci 3-5 let, 2017, 2016)
Pop-hip hop program: (otroci 5-7 let, 2015, 2014)
Otroci 1,2: (otroci 8-12 let, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009) Otroci 1x tedensko (mlajši otroci: 2013,2012,2011; starejši otroci: 2010, 2009)
Mladinci 1,2: (otroci 13-16 let, 2008, 2007, 2006, 2005)
Člani: (otroci 17 let +, 2004, 2003, 2002 in več…)
Člani 2 hip hop mame/ jazz mame: +31 let (vabimo tudi mlajše, vendar je za udeležbo na tekmovanju potrebna starost 31 let)

POČITNICE V NOVEM ŠOLSKEM LETU 2020/21:

jesenske počitnice: 26.10.2020 – 01.11.2020
novoletne počitnice: 25.12.2020 – 2.1.2021
zimske počitnice: 15.2.2021 – 19.2.2021
prvomajske počitnice: 26.4.2021 – 2.5.2021