Rezultati

Rezultati 2017-07-03T10:02:55+02:00

Rezultati PSNM

REZULTATI DRŽAVNEGA PRVENSTVA 2017: (Ljubljana)

1. mesto »Black or white«, hip hop formacija člani 2 (hip hop mame)
1. mesto »OMG«, hip hop mala skupina člani 2 (hip hop mame)
1. mesto »Destiny’s child«, hip hop mala skupina otroci
1. mesto Brin Jugovič in Žan Majerle, hip hop pari otroci
1. mesto Brin Jugovič, hip hop solo otroci
2. mesto »Move your feet«, hip hop formacija otroci
2. mesto »Feel the beat«, hip hop formacija člani 2 (hip hop mame)
3. mesto »New generation«, hip hop formacija mladinci
3. mesto »Drop da horns«, hip hop formacija člani
3. mesto »4fun«, hip hop formacija člani 2 (hip hop mame)
3. mesto Žan Majerle, hip hop solo otroci
3. mesto Jakob Kavšek, hip hop solo mladinci
3. mesto Klara Jordan in Edi Hasanović, street dance show pari mladinci
5. mesto »Boyz«, hip hop mala skupina otroci
5. mesto »X-Nasty«, hip hop mala skupina mladinci
5. mesto Lana Livk in Neja Perše, street dance show pari  mladinci
8. mesto »Girls«, hip hop mala skupina otroci
8. mesto »We are the pirates«, street dance show mala skupina mladinci
8. mesto Zara Zupančič, hip hop solo deklice
10. mesto Brina Peterlin in Žana Tekavčič, hip hop pari otroci
15. mesto Klara Jordan in Ela Blatnik, hip hop pari mladinci
16. mesto »Realness«, hip hop mala skupina člani
23. mesto Tijana Zrakić in Nik Rožič, hip hop pari mladinci

REZULTATI EVROPSKEGA PRVENSTVA 2017: (Walbryzch – Poljska)

3.  mesto »BLACK OR WHITE«, hip hop formacija člani 2
3.  mesto JUGOVIČ BRIN, hip hop solo otroci
6.  mesto »BOYZ«, hip hop mala skupina otroci
6.  mesto KAVŠEK JAKOB, hip hop solo mladinci
7.  mesto  »MOVE YOUR FEET«, hip hop formacija otroci
7.  mesto »OMG«, hip hop mala skupina člani 2
13. mesto JUGOVIČ BRIN & MAJERLE ŽAN, hip hop pari otroci
13. mesto »DROP DA HORNS«, hip hop formacija člani
15. mesto »NEW GENERATION«, hip hop formacija mladinci
16. mesto »GIRLS«, hip hop mala skupina člani
16. mesto »X-NASTY«, hip hop mala skupina mladinci
18. mesto MAJERLE ŽAN, hip hop solo otroci

REZULTATI DRŽAVNEGA PRVENSTVA 2016: (Medvode)

1. mesto »Sofly«, hip hop formacija člani
1. mesto »Bombay«, hip hop formacija mladinci
1. mesto »OMG«, hip hop formacija člani2 (hip hop mame)
1. mesto »Best of the rest«, hip hop mala skupina člani2 (hip hop mame)
1. mesto Žan Majerle in Brin Jugovič hip hop pari otroci
1. mesto Jakob Lorkovič, street show solo dečki
1. mesto »Basketball«, street show formacije člani2 (street »mame«)
2. mesto »Dangerous kidz«, hip hop formacija otroci
2. mesto »Just for fun«, hip hop formacija člani2 (hip hop mame)
2. mesto »Boyz«, hip hop mala skupina otroci
2. mesto »Sofly«, hip hop mala skupina člani
2. mesto Brin Jugovič, hip hop solo otroci
2. mesto »Gamblers«, street show mala skupina člani
3. mesto Žan Majerle, hip hop solo otroci
3. mesto Zala Košiček in Neža Koprivnik, hip hop pari mladinci
3. mesto Lana Livk in Neja Perše, street show pari mladinci
4. mesto Jernej Kozan, electric boogie solo člani
5. mesto »Factory«, street show formacija mladinci
5. mesto »Shool bus«,  show dance mala skupina mladinci
5. mesto Nastja Rajkovič in Miha Tavčar, show dance pari člani
6. mesto maja Gradišar in Miha Tavčar, hip hop pari člani
6. mesto »Pointless«, hip hop mala skupina mladinci
8. mesto Lana Franko in Kristina Žagar, hip hop pari otroci
8. mesto »New girls«, hip hop mala skupina otroci
9. mesto Nastja Rajkovič, street show solo članice
11. mesto Klara Jordan in Ela Blatnik,  hip hop pari mladinci
11. mesto »Unbreakable«, hip hop formacija člani
12. mesto Tijana Zrakić in Nik Rožič, street show pari mladinci
13. mesto Julija Umek in Klemen Kapš, hip hop pari člani
13. mesto Aneja Ljubić, hip hop solo mladinke
14. mesto »Vsi smo enaki«, street mala skupina mladinci
15. mesto Ela Blatnik »Rain drop«, show dance solo mladinke
19. mesto Maja Hočevar in Ajda Blatnik, hip hop pari člani
23. mesto Jakob Kavšček, hip hop solo mladinci
32. mesto Maša Tabor, hip hop solo mladinke

REZULTATI EVROPSKEGA PRVENSTVA 2016: (Ostrava – Češka)

1.mesto »SoFly 2016«, hip hop velika formacija člani
1.mesto »Bombay«, hip hop velika formacija mladinci
2.mesto »Jagodni izbor«, hip hop mala skupina člani2 (»hip hop mame«)
2.mesto »O.M.G.«, hip hop velika formacija člani2 (» hiphop mame«)
3.mesto »Pointless«, hip hop mala skupina mladinci
3.mesto »Boyz«, hip hop mala skupina otroci
3.mesto Miha Tavčar in Maja Gradišar, hip hop pari člani, v konkurenci 92 parov
5.mesto »Dangerous Kidz«, hip hop formacija otroci
6.mesto »SoFly«, hip hop mala skupina člani
6.mesto Jernej Kozan, electric boogie solo člani
13.mesto »New girls«, hip hop mala skupina otroci
22.mesto Žan Majerle in Brin Jurgovič, hip hop pari otroci
30.mesto Jugovič Brin, hip hop solo otroci
39.mesto Majerle Žan, hip hop solo otroci
41.mesto Klemen Kapš in Julija Umek, hip hop pari člani
49.mesto Zala Košiček in Neža Koprivnik, hip hop pari mladinci
52.mesto Kristina Žagar in Lana Franko, hip hop pari otroci
96.mesto Aneja Ljubič, hip hop solo mladinke
72.mesto, Jakob Kavšek, hip hop solo mladinci

REZULTATI SVETOVNEGA PRVENSTVA 2016: (Graz – Avstrija)

1.mesto »SoFly«, hip hop članska formacija
3.mesto »Bombay«, hip hop mladinska formacija
3.mesto »OMG«, hip hop mame člani2 formacija
5.mesto »Best of the rest«, hip hop mame člani2 mala skupina
8.mesto »Dangerous Kidz«, hip hop pionirska formacija
8.mesto »SoFly«, hip hop članska mala skupina
16.mesto »Boyz«, hip hop mala pionirska skupina
21.mesto Neža K. in Zala K., hip hop pari mladinci
22.mesto Žan M. in Brin J., hip hop pionirski par
23.mesto Brin Jugovič, hip hop solo pionirji
25.mesto Jernej Kozan, electric boogie solo člani
32.mesto Žan Majerle, hip hop solo pionirji

PLESNI FESTIVAL “DANCE FEST” NOVI SAD 2016

1. mesto – SoFly, članska hip hop formacija

DP 2015 (Medvode)

1.mesto street mala skupina člani “Time to make something new” (koreografija Žiga Sotlar)
1.mesto hiphop velika formacije člani2 “For real” (koreografija Robi Grmek)
1.mesto hiphop mala formacija člani2 “Jagodni izbor” (koreografija Robi Grmek)
2.mesto hiphop velika formacija člani “SoFly” (koreografija Žiga Sotlar)
2.mesto hiphop mala skupina pionirji “New girls” (koreografija Robi Grmek, Hana Huč)
2.mesto hiphop velika formacija člani2 “Just for fun” (koreografija Robi Grmek)
2.mesto hiphop velike formacije pionirji “Little dance beasts” (koreografija Robi Grmek)
3.mesto hiphop mala skupina pionirji “Boys” (koreografija Andraž Grulja)
3.mesto hiphop pari pionirji Lana Livk in Neja Perše (koreografija Robi Grmek, Hana Huč)
4.mesto hiphop mala formacija člani “SoFly” (koreografija Žiga Sotlar)
4.mesto hiphop mala formacija mladinci “Boom” (koreografija Žiga Sotlar)
4.mesto hiphop pari pionirji Jakob Lorkovič in Tilen Peterlin (koreografija Robi Grmek)
4.mesto hiphop solo pionirji Žan Majerle (koreografija Simon Cerjak)
5.mesto electric boogie solo člani Jernej Kozan
7.mesto hiphop velika formacija mladinci “Can’t stop” (koreografija Žiga Sotlar)
7.mesto hip hop pari mladinci Zala Košiček in Neža Koprivnik (koreografija Žiga Sotlar)
8.mesto street solo članica Nastja Rajkovič (koreografija Žiga Sotlar)
8.mesto hiphop pari člani Hana Huč in Andraž Grulja
9.mesto hiphop velika formacija člani “Funk’n’roll” (koreografija Žiga Sotlar)
9.mesto hiphop solo mladinci Jakob Kavšek (koreografija Simon Cerjak)
9.mesto hiphop solo mladinke Aneja Ljubič (koreografija Žiga Sotlar)
10.mesto hiphop pari člani Klemen Kapš in Julija Umek (koreografija Žiga Sotlar)
11.mesto street mala skupina člani “Human” (koreografija Simon Cerjak)
12.mesto hiphop velika mladinska formacija “Headsprung” (koreografija Miljan Nojić)
15.mesto hiphop pari člani Pia Židan in Lucija Djuranovič (koreografija Žiga Sotlar)
16.mesto hiphop solo mladinke Maša Tabor (koreografija Žiga Sotlar)
17.mesto hip hop velika mladinska formacija “Move something” (koreografija Miljan Nojić)
19.mesto hiphop pari člani Ed Hasanović in Ema Zlobko (koreografija Žiga Sotlar)

EP 2015 (Kielce – Poljska)

1.mesto hiphop velika formacija člani “SoFly” (koreografija Žiga Sotlar)
2.mesto hiphop mala formacija člani2 “Jagodni izbor” (koreografija Robi Grmek)
5.mesto hiphop velike formacije pionirji “Little dance beasts” (koreografija Robi Grmek)
6.mesto hiphop velika formacije člani2 “For real” (koreografija Robi Grmek)
6.mesto hiphop mala skupina pionirji “New girls” (koreografija Robi Grmek, Hana Huč)
6.mesto hiphop velika formacija mladinci “Can’t stop” (koreografija Žiga Sotlar)
7.mesto hiphop mala formacija mladinci “Boom” (koreografija Žiga Sotlar)
19.mesto electric boogie solo člani Jernej Kozan
14.mesto hiphop mala formacija člani “SoFly” (koreografija Žiga Sotlar)
17.mesto hip hop pari mladinci Zala Košiček in Neža Koprivnik (koreografija Žiga Sotlar)
18.mesto hiphop pari pionirji Lana Livk in Neja Perše (koreografija Robi Grmek, Hana Huč)
21.mesto hiphop pari pionirji Jakob Lorkovič in Tilen Peterlin (koreografija Robi Grmek)

SP 2015 (Rimini – Italija)

2. mesto Sofly, hip hop velika formacija člani
3. mesto Jagodni izbor, hip hop mala skupina člani2 
5. mesto For Real, hip hop velika formacija člani2
6. mesto New Girls, hip hop mala skupina pionirji
8. mesto Little Dance Beasts, hip hop velika formacija pionirji
12. mesto, Just For Fun, hip hop velika formacija člani2 
15. mesto Boys, hip hop mala skupina pionirji
16. mesto Livk Lana & Perše Neja, hip hop pari pionirji
23. mesto Jernej Kozan, electric boogie solo člani
24. mesto Hana Huč & Grulja Andraž, hip hop pari člani 
31. mesto Lorkovič Jakob & Peterlin Tilen, hip hop pari pionirji

SP 2015 STREET SHOW DANCE (Ostrava, Češka)

2. mesto – “Time to make something new”, street dance show skupina člani

IDO (International Dance Organization)  »GALA WORLD EVENT« 2015 (IT)

2. mesto Sofly, hip hop velika formacija člani

PLESNI FESTIVAL  “DANCE FEST” NOVI SAD 2015

1. mesto – SoFly, članska hip hop formacija
1. mesto – Time to make something new, članska street show mala skupina

Bili smo izbrani med top 20 skupin in na koncu tudi v top 4 skupine, kjer smo zasedli:
1. mesto – SoFly, članska hip hop formacija
3. mesto – Time to make something new

DP 2014 (Nova Gorica)

1. mesto – »SoFly«, velika hip hop skupina člani
1. mesto – »Jagodni izbor«, «, mala hip hop skupina člani2 (hip hop mame)
1. mesto – »Dangerous«, velika hip hop skupina člani2 (hip hop mame)
1. mesto – »Game over«, mala hip hop skupina pionirji
1. mesto – Hana Huč & Andraž Grulja »Kaplja čez rob«, street dance show pari člani
1. mesto – »Barber shop«, mala street dance show skupina člani
1. mesto – »Bad girls«, velika street dance show skupina člani2 (mame)
2. mesto – »SoFly«, mala hip hop skupina člani
2. mesto – »Let’s go kids«, velika hip hop skupina pionirji
3. mesto – »Just for fun«, velika hip hop skupina člani2 (hip hop mame)
3. mesto – Maša Udovč, hip hop solo članica
4. mesto – Lana Livk in Patrick Tisovec, hip hop pari pionirji
4. mesto – »Ena ni nobena«, mala show dance skupina člani
5. mesto – »Harder, Better, Faster, Stronger«, velika hip hop skupina mladinci
7. mesto – »Detektivke«, mala show dance skupina pionirji
7. mesto – »Fresh«, mala hip hop skupina mladinci
8. mesto – Neja Perše in Monika Udir, hip hop pari pionirji
8. mesto – Zala Košiček in Neža Koprivnik, hip hop pari mladinci
10. mesto – Živa Valentinčič & Nika Gašpar, hip hop pari pionirji
10. mesto – “Sulejman Veličastni”,street dance show članska velika
12. mesto – “Hit that beat”, mladinska velika hip hop formacija
12. mesto – “Survivos”, članska velika hip hop formacija
12. mesto – “Charlie’s angels”, street dance show članska mala f.
26. mesto – Klara Jordan & Ela Blatnik, hip hop pari mladinci
29. mesto – Neža Kobe, hip hop solo mladinke

EP 2014 (Rimini-Italija):

1. mesto – »SoFLY«, velika hip hop skupina člani
2. mesto – »Jagodni izbor«, mala hip hop skupina člani2 (hip hop mame)
3. mesto – »Dangerous«, velika hip hop skupina člani2 (hip hop mame)
3. mesto – »Game Over«, mala hip hop skupina pionirji
4. mesto – »SoFLY«, mala hip hop skupina člani
7. mesto – »Let’s go kids«, velika hip hop skupina pionirji
9. mesto – »Harder, Better, Faster, Stronger«, velika hip hop skupina mladinci
22. mesto – Maša Udovč, hip hop solo članica
40. mesto – Živa Valentinčič & Nika Gašpar, hip hop pari pionirji
41. mesto – Zala Košiček & Neža Koprivnik, hip hop pari mladinci
49. mesto – Lana Livk & Patrick Tisovec, hip hop pari pionirji
49. mesto – Neja Perše & Monika Udir, hip hop pari pionirji

SP 2014 (Bochum-Nemčija):

1. mesto – »SoFLY«, velika hip hop skupina člani
2. mesto – »Dangerous«, velika hip hop skupina člani2 (hip hop mame)
3. mesto – »Game Over«, mala hip hop skupina pionirji
6. mesto – »Let’s go kids«, velika hip hop skupina pionirji
15. mesto – “SoFly”, mala hip hop skupina člani
29. mesto – Lana Livk & Patrick Tisovec, hip hop pari pionirji

SP 2014 STREET SHOW DANCE (Usti nad Labem-Češka):

1. mesto – Hana Huč & Andraž Grulja »Kaplja čez rob«, street dance show pari člani
2. mesto – »Barber shop«, street dance show skupina člani

DP 2013 (Novo mesto-ŠKD PSNM):

1. mesto – “Miami fever”, člani2 velika hip hop formacija
1. mesto – “Jagodni izbor”, člani2 mala hip hop formacija
1. mesto – Maša Udovč & Miha Tavčar, hip hop pari mladinci
1. mesto – Maša Udovč, hip hop solo mladinke
2. mesto – “Flip that”, članska velika hip hop formacija
2. mesto – “PSNM”, članska mala hip hop formacija
2. mesto – “Fresh”, pionirska velika hip hop formacija
2. mesto – “New Kidz”, pionirska mala hip hop formacija
3. mesto – Lana Livk & Patrick Tisovec, hip hop pari pionirji
3. mesto – “Jam”, mladinska velika hip hop formacija
5. mesto – “NM Crew”, mladinska mala hip hop formacija
5. mesto – Miljan Nojić, hip hop solo člani
6. mesto – “Novi v mestu”, pionirska velika hip hop formacija
7. mesto – Maja Gradišar & Andraž Grulja, hip hop pari člani
8. mesto – “NM Crew”, članska velika hip hop formacija
10. mesto – “Hold up”, mladinska velika hip hop formacija
11. mesto – Stela Miklavčič, hip hop solo pionirji
11. mesto – Zala Košiček & Neža Koprivnik, hip hop pari mladinci
15. mesto – Živa Valentinčič & Nika Gašpar, hip hop pari pionirji
22. mesto – Tinka Erpe, hip hop solo članice
45. mesto – Neža Kobe, hip hop solo mladinke

DP 2013 STREET SHOW:

2. mesto – Hana Huč & Andraž Grulja, street pari člani
3. mesto – Maruša Germovšek & Maja Gradišar, street pari člani
3. mesto – Maruša Germovšek & Miljan Nojić, show dance pari člani
3. mesto – Hana Huč, street solo članice
4. mesto – “James Bond”, članska show dance mala skupina
4. mesto – članska mala street formacija
7. mesto – pionirska show dance mala skupina, mladinska mala street formacija
9. mesto – “S-Crew”, mladinska mala street formacija

EP 2013 (Amsterdam):

2. mesto – “Best of the rest”, člani2 mala hip hop formacija
2. mesto – “Flip that”, članska velika hip hop formacija
2. mesto – “PSNM”, članska mala hip hop formacija
3. mesto – “Miami fever”, člani2 velika hip hop formacija
3. mesto – “Jam”, mladinska velika hip hop formacija
5. mesto – “Fresh”, pionirska velika hip hop formacija
5. mesto – Maša Udovč, hip hop solo mladinke
9. mesto – Miljan Nojić, hip hop solo člani
10. mesto – “NM Crew”, mladinska mala hip hop formacija
14. mesto – Maša Udovč & Miha Tavčar, hip hop pari mladinci
17. mesto – “New Kidz”, pionirska mala hip hop formacija
34. mesto – Maja Gradišar & Andraž Grulja, hip hop pari člani
49. mesto – Klara Jordan & Ela Blatnik, hip hop pari pionirji
51. mesto – Lana Livk & Patrick Tisovec, hip hop pari pionirji

SP 2013 STREET SHOW (Usti nad Labem-Češka):

2. mesto – Hana Huč & Andraž Grulja, članska street mala skupin, street pari
2 .mesto – Hana Huč & Andraž Grulja, street pari člani,
5. mesto – Maruša Germovšek & Maja Gradišar, street pari člani
6. mesto – Hana Huč, street solo članice

SP 2013 (Kopenhagen-Danska):

2. mesto – Maša Udovč & Miha Tavčar, hip hop pari mladinci
3. mesto – “Miami fever”, člani2 velika hip hop formacija
3. mesto – “Flip that”, članska velika hip hop formacija
3. mesto – “PSNM”, članska mala hip hop formacija
6. mesto – Maša Udovč, hip hop solo mladinke
8. mesto – “Fresh”, pionirska velika hip hop formacija
7. mesto – “Jam”, mladinska velika hip hop formacija
14. mesto – “New Kidz”, pionirska mala hip hop formacija
19. mesto – Lana Livk & Patrick Tisovec, hip hop pari pionirji
22. mesto – “NM Crew”, mladinska mala hip hop formacija
32. mesto – Klara Jordan & Ela Blatnik, hip hop pari pionirji

DP 2012:

1. mesto – ”Gangsta Luv”, člani2 hip hop velika formacija
1. mesto – ”Jagodni izbor”, člani 2 hip hop mala formacija
1. mesto – Zala Košiček & Kaja Smrekar, hip hop pari pionirji
3. mesto – ”Knock you out”, pionirska velika hip hop formacija
3. mesto – ”The One”, mladinska velika hip hop formacija
3. mesto – “Flip that”, članska velika hip hop formacija
4. mesto – “Tamali”, pionirska mala hip hop formacija
5. mesto – Kaja Smrekar, hip hop solo pionirke
5. mesto – Maša Udovč, hip hop solo mladinke
7. mesto – “We are back”, mladinska mala hip hop formacija
7. mesto – Hana Huč & Maruša Germovšek, hip hop pari člani
9. mesto – Zala Košiček, hip hop solo pionirke
10. mesto – ”Back to the hip hop”, mladinska hip hop velika formacija
22. mesto – Maruša Germovšek, hip hop solo članice
28. mesto – Tinka Erpe, hip hop solo članice

DP 2012 STREET SHOW:

1. mesto – ”Magic door”, mala članska street show formacija
1. mesto – Hana Huč & Andraž Grulja, street pari člani,
2. mesto – Hana Huč, street solo članice
3. mesto – Maruša Germovšek & Maja Gradišar, street pari člani

EP 2012 STREET SHOW (Usti nad Labem-Češka):

2. mesto – Hana Huč & Andraž Grulja, street pari člani
2. mesto – “Magic door”, mala članska street show formacija
3. mesto – Maruša Germovšek & Maja Gradišar, street pari člani
3. mesto – Hana Huč, street solo članice

EP 2012 (Koper):

1. mesto – ”Gangsta Luv”, člani2 velika hip hop formacija
1. mesto – ”Best of the rest”, člani2 mala hip hop formacija
2. mesto – “The One”, mladinska velika hip hop formacija
4. mesto – ”Knock you out”, pionirska velika hip hop formacija
7. mesto – Maša Udovč, hip hop solo mladinke
8. mesto – “Tamali”, pionirska mala hip hop formacija
8. mesto – članska velika hip hop formacija
16. mesto – Zala Košiček & Kaja Smrekar, hip hop pari pionirji
43. mesto – Kaja Smrekar, hip hop solo pionirke
44. mesto – Hana Huč & Maruša Germovšek, hip hop pari člani
65. mesto – Zala Košiček, hip hop solo pionirke

SP 2012 (Bochum-Nemčija):

5. mesto – “Best of the rest”, člani2 mala hip hop formacija
6. mesto – Maša Udovč, hip hop solo mladinke
6. mesto – “Gangsta Luv”, člani2 velika hip hop formacija
7. mesto – “The One”, mladinska velika hip hop formacija
10. mesto – “Knock you out”, pionirska velika hip hop formacija
18. mesto – članska velika hip hop formacija
27. mesto – Zala Košiček & Kaja Smrekar, hip hop pari pionirji
41. mesto – Kaja Smrekar, hip hop solo pionirke

SP 2012 STREET SHOW (Pecs-Madžarska):

1. mesto – Hana Huč & Andraž Grulja, street pari člani
2. mesto – ”Magic door”, mala članska street show formacija
3. mesto – Maruša Germovšek & Maja Gradišar, street pari člani mesto,
5. mesto – Hana Huč, street solo članice

DP 2011:

1. mesto – “Jagodni izbor”, člani 2 hip hop mala formacija
2. mesto – “Lady and the tramp”, člani2 hip hop velika formacija
2. mesto – “I like that”, pionirska velika hip hop formacija
3. mesto – “We like that”, mladinska velika hip hop formacija
4. mesto – Kaja Smrekar & Aleks Poljšak, hip hop pari pionirji
4. mesto – Maša Udovč, hip hop solo mladinke
5. mesto – pionirska mala hip hop formacija
8. mesto – mladinska velika hip hop formacija
11. mesto – Neža Kobe, hip hop solo pionirke,
12. mesto – Zala Košiček & Neža Kobe
20.mesto – Tinka Erpe, hip hop solo članice
22.mesto – Zala Košiček, hip hop solo pionirke

DP 2011 STREET SHOW:

2. mesto – ”Zmenkarije”, člani mala street show formacija
2. mesto – Hana Huč & Andraž Grulja, street pari člani
2. mesto – Hana Huč, street solo članice
7. mesto – Lucija B. Mesojedec & Maša Žbogar, street pari mladinci

EP 2011 (Slagelsee – Danska):

3. mesto – ”We like that”, mladinska velika hip hop formacija
3. mesto – ”Best of the rest”, člani2 mala hip hop formacija
3. mesto – ”Lady and the tramp” (diskvalifikacija), člani2 velika formacija
4. mesto – ”What’s my name”, pionirska velika hip hop formacija
15. mesto – pionirska mala hip hop formacija
27.mesto – Kaja Smrekar & Aleks Poljšak, hip hop pari pionirji
33.mesto – Maša Udovč, hip hop solo mladinke
45. mesto – Hana Huč & Maruša Germovšek, hip hop pari člani

EP 2011 STREET SHOW:

1. mesto – Hana Huč, street solo mladinke
2. mesto – Hana Huč & Andraž Grulja, street pari člani
3. mesto – članska street mala formacija

SP 2011 STREET SHOW:

3.mesto – Hana Huč, street solo mladinke
3. mesto – Hana Huč & Andraž Grulja, street pari mladinci
5. mesto – članska street mala formacija
11. mesto – Lucija B. Mesojedec & Maša Žbogar, street pari mladinci

SP HIP HOP 2011:.

1. mesto – “What’s my name”, pionirska velika hip hop formacija
1. mesto – “We like that”, mladinska velika hip hop formacija
5. mesto – pionirska mala hip hop formacija
5. mesto – Kaja Smrekar & Aleks Poljšak, hip hop pari pionirji
8. mesto – Maša Udovč, hip hop solo mladinke

SP 2011 (Graz-Avstrija):

6. mesto – “What’s my name”, pionirska velika hip hop formacija
7. mesto – “Lady and the tramp”, člani2 hip hop velika formacija
8. mesto – “Best of the rest”, člani2 hip hop mala formacija
10. mesto – Maša Udovč, hip hop solo mladinke,
11 .mesto – “We like that”, mladinska velika hip hop formacija
52. mesto – Kaja Smrekar & Aleks Poljšak, hip hop pari pionirji

DP 2010:

1. mesto – “Ladies with a single man”,v člani2 velika hip hop formacija
1. mesto – “Bolj star bolj nor”, lani2 mala hip hop formacija
2. mesto – “Dreaming with our feet”, mladinska velika hip hop formacija
2. mesto – “Dolenjci imamo talent”, pionirska velika hip hop formacija
3. mesto – Andraž Grulja, hip hop solo mladinci
5. mesto – pionirska mala hip hop formacija
5. mesto – Lucija B. Mesojedec & Aleks Poljšak
5. mesto – “Chill out crew”, break dance team
6. mesto – Maša Udovč, hip hop solo mladinke
8. mesto – Zala Košiček & Maša Žbogar, hip hop pari pionirji
11. mesto – Lucija B. Mesojedec, hip hop solo pionirke

DP 2010 STREET SHOW:

2. mesto – “Poletna romanca” Hana Huč & Andraž Grulja, street show pari
4. mesto – “Subway bucket love”, mala street show formacija

EP 2010 (Amsterdam-Nizozemska):

3. mesto – “Ladies with a single man”, člani2 hip hop velika formacija
4. mesto – “Bolj star bolj nor”, člani2 mala hip hop formacija
4. mesto – “Dolenjci imamo talent”, pionirska hip hop velika formacija
7. mesto – “Dreaming with our feet”, mladinska hip hop velika formacija
24. mesto – pionirska hip hop mala formacija 
36. mesto – Lucija B. Mesojedec & Aleks Poljšak, hip hop pari pionirji
46. mesto – Andraž Grulja, hip hop solo mladinci
62.mesto – Zala Košiček & Maša Žbogar, hip hop pari pionirji,
70. mesto – Maša Udovč, hip hop solo mladinke
76. mesto – Lucija B. Mesojedec, hip hop solo pionirke

SP 2010 (Bochum):

5. mesto – “Dolenjci imamo talent”, pionirska hip hop velika formacija
8. mesto – “Bolj star bolj nor”, člani2 mala hip hop formacija
10. mesto – “Dreaming with our feet”, mladinska hip hop velika formacija
11. mesto – “Ladies with a single man”, člani2 hip hop velika formacija
19. mesto – Lucija B. Mesojedec & Aleks Poljšak, hip hop pari pionirji
46. mesto – Maša Udovč, hip hop solo mladinke

DP 2009:

1. mesto – “Gremo v plesno šolo”, pionirska velika hip hop formacija
2. mesto – “Bol star bol nor”, člani2 mala hip hop formacija
2. mesto – Maša Udovč, solo hip hop pionirke
3. mesto – Adraž Grulja, solo hip hop mladinci
3. mesto – pionirska mala hip hop formacija
6. mesto – “Sweet & Yello”, mladinska velika hip hop formacija
6. mesto – članska mala hip hop formacija
7. mesto – Maja Gradišar & Andraž Grulja, hip hop pari mladinci
7. mesto – Zala Košiček & Miha Tavčar,hip hop pari pionirji
12. mesto – Lara Božič, hip hop solo mladinke
13. mesto – Maša Čutuk, hip hop solo mladinke
17. mesto – Hana Huč & Tinkara Lazar, hip hop pari mladinci

EP 2009 (Koper):

3. mesto – “Gremo v plesno šolo”, pionirska hip hop velika formacija
3. mesto – “Bolj star, bolj nor”, članska2 mala hip hop skupina
5. mesto – Maša Udovč, hip hop solo pionirke (od 96 tekmovalk),
7. mesto – “Sweet & Yello”, mladinska velika hip hop formacija
7. mesto – pionirska mala hip hop formacija
19. mesto – Zala Košiček & Miha Tavčar, hip hop pari pionirji
32. mesto – Andraž Grulja, hip hop solo mladinci
40. mesto – Maja Gradišar & Andraž Grulja, hip hop pari mladinci

SP 2009 (Kalisz – Poljska):

5. mesto – “Gremo v plesno šolo”, velika pionirska hip hop formacija
5. mesto – “Bolj star bolj nor”, člani2 mala hip hop formacija
17. mesto – Maša Udovč, hip hop solo pionirje
18. mesto – mala hip hop pionirska formacija
24.mesto – Andraž Grulja, solo mladinci

SP 2009 STREET (Bratislava):

7. mesto -mladinska mala street formacija